به سامانه دوم مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی مجازی خوش آمدید ...

مهمترین زیرساخت نرم افزاری مورد نیاز برای ارائه یک آموزش مجازی غیر همزمان، سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) است. در واقع برای راه اندازی و استقرار آموزش مجازی یا ترکیبی لازم است که LMS متناسب با نیازها آموزشی مد نظر فراهم شود. 
دانشگاه علوم پزشکی مجازی بر اساس رسالت خود، فراهم سازی بستر و امکانات آموزش مجازی برای دانشگاه های کشور با رویکردی هزینه-اثربخش را در دستور کار قرار داده است. 
سامانه نماد پزشکی خانواده یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی کاربر پسند می باشد که برای ارائه آموزش های خاص، (مانند آموزش پودمان های مجازی دستیاران محترم پزشکی خانوده و آموزش های خاص روسای محترم دانشگاه های علوم پزشکی کشور) طراحی و راه اندازی شده است.
امید است تا با استفاده بهینه از این سامانه تعاملی، حداکثر بهره وری از آموزش مجازی غیرهمزمان (Asynchronized) تحقق یابد.

توجه: کاربران محترمی که واحد درسی آنها در سامانه خدمات آموزشی سما ثبت شده باید از طریق (ورود سما) و با نام کاربری و کلمه عبور خود در سیستم سما وارد سامانه شوند.

توجه: روسای محترم دانشگاه های علوم پزشکی باید با از طریق (ورود نماد) و با نام کاربری و کلمه عبوری که توسط وزارت متبوع در اختیارشان قرار داده شده وارد سامانه شوند.

قابل توجه روسای محترم دانشگاه های علوم پزشکی کشور

22 خـرداد 97- محتوای جدید از سخنرانی جناب آقای دکتر ایمانوند در مورد پیشنهاداتی برای بودجه سال 97 بر روی سامانه قرار گرفت

06 خـرداد 97- محتوای جدید با عنوان "ظرفیت های قانون بودجه در سال ۹۷" توسط آقای دکتر امین لو بر روی سامانه قرار گرفت.

08 اردبیهشت 97- محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت ششم" بر روی سامانه قرار گرفت.

08 اردبیهشت 97- محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت پنجم" بر روی سامانه قرار گرفت.

08 فروردین 97- محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت چهارم" بر روی سامانه قرار گرفت.

13 اسفند 96 - محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت سوم" بر روی سامانه قرار گرفت.
5 اسفند 96 - محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت دوم" بر روی سامانه قرار گرفت.
23 بهمن 96 -
محتوای آموزشی جدید با عنوان "سخنرانی تد - قسمت اول" بر روی سامانه قرار گرفت.
20 بهمن 96 - دو محتوای آموزشی جدید با عنوان"مدیریت مالی" برای مدیران غیرمالی (فاینانس و بودجه بندی سرمایه ای) بر روی سامانه قرار گرفتتوجه: برای استفاده بهتر از این سامانه آموزشی بهتر است از مرورگرهای گوگل کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده فایل های اسکورم (فلش) فایل فلش پلیر مناسب با مرورگرتان را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.